KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14145248

nr 1414 5248

Helene Wedel

(f. 1945), Sverige

"Kärlekens lön". Signerad, daterad -91. Akvarell, bildmått: 47x70cm, yttermått inklusive ram: 67x88cm

Helene Wedel, svensk konstnär född 1945.

Utrop:

800 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 18:54:31

Helene Wedel

Läs mer om Helene Wedel